Wejście 4014

Stacja objęta programem
Monitoringu Jakości Paliw

RACICE POLEGŁY

Pierwsza połowa spotkania nie zapowiadała nic dobrego. 0-1 dla Racic po udanym strzale Bartka Dzwoniarkiewicza. Na trybunach panowała ogromna radość licznie zgromadzonych graczy Metal-Domu i Szarleja. Zawodnicy Racic grali bardzo ambitnie i agresywnie, starając się wykorzystać braki kadrowe drużyny SP JAPAKS.

Jednak po przerwie sytuacja odwróciła się. Najpierw 1-1 w wykonaniu Rafała Sobczaka, potem 2-1 Andrzeja Piekańskiego stopniowo studziły zapał graczy Racic i kibiców. Po raz drugi w tym meczu piłkę do bramki Racic posłał Rafał Sobczak podnosząc wynik na 3-1. Po szybkiej kontrze Racic pięknym strzałem z główki popisuje się Szymon Burdziński zdobywając drugiego gola dla swojej drużyny. Ostatnią bramkę w tym meczu zdobywa dla Japaksu Maciej Świerski, ustalając końcowy wynik spotkania na 4-2.

I tym sposobem SP JAPAKS znowu nie traci punktów pozostając na czele tabeli z ośmiopunktową przewagą nad drużyną Metal-Dom.

Za tydzień dwie kolejki, w sobotę 18 lutego o godzinie 16:35 zagramy z ECS, natomiast w niedzielę 19 lutego o godzinie 11:45 spotkanie z RPC BEBO.

Wszystkich sympatyków futsalu serdecznie zapraszamy!
Więcej informacji o Kruszwickiej Lidze Piłki Halowej można znaleźć TUTAJ.